AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 100 cm bílá

Zcela unikátní produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 100 cm bílá od společnosti s výborným jménem MEXEN snadno seženete online levně. Nyní pořídíte od 4 585 Kč. EAN: 5907709164635
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 100 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 585
Popis produktu

Mít k dispozici kouzelnou hůlku, kterou mávnete a vaše koupelna se bez renovace změní k nepoznání by bylo skvělé. Bohužel to funguje jen v pohádkách a tím pádem se musíte spolehnout na renovaci, kterou si zajistíte moderní koupelnu, která bude velmi funkční. Máte-li v koupelně sprchový kout, určitě se poohlížíte sprchovou vaničku v neutrální bílé barvě. Ta padne každé jedné koupelně a především každému designu a stylu.

Sanitární akrylát je pevný a odolný materiál, který se v koupelně těší velké oblibě. Je z něj vyrobená i tato sprchová vanička, které propůjčuje pevnost a odolnost. Bez problému zvládne každodenní používání celou vaší rodinou. Dno je vyztužené a v balení máte také černý sifon. Povrchová úprava funguje jako ochrana před drobnými oděrkami a škrábanci, které může vanička utrpět. Obdélníkový tvar se hodí do velké i malé koupelny.