AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 80 cm bílá

Tento velmi oblíbený výrobek Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 80 cm bílá od společnosti s úžasnou pověstí MEXEN jde koupit zrovna napořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 3 909 Kč. EAN: 5907709164451
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 80 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 909
Popis produktu

Přemýšlíte nad tím, že svou koupelnu obměníte a dodáte ji nový vzhled? Sprchový kout už má to nejlepší za sebou a vy potřebujete inovaci, která zase vydrží dlouhé roky a vy budete sprchový kout využívat dlouhé roky. Nedílnou součástí je také sprchová vanička. Sháníte takovou, která vašemu interiéru dodá vše, co potřebujete? Tak si vyberte tu od firmy Mexen v neutrální a nadčasové bílé barvě, která se hodí do každé koupelny.

Jde nejen o moderní a nadčasový prvek, ale díky sanitárnímu akrylátu jde o kousek pevný, kvalitní a odolný. Jedno dno je vyztužené což také umí prodloužit životnost. V balení nacházíte kromě vaničky také sifon, který je v černé barvě a nabízí čištění shora. Povrch je chráněný povrchovou úpravou a tak je odolná vůči škrábnutím a oděrkám, které se při běžném provozu prostě čas od času mohou objevit.