AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 90 cm bílá

Kvalitní a oblíbený produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 90 cm bílá od přední společnosti MEXEN jednoduše získáte v naší aktuální nabídce za výborné peníze! V současnosti za 4 185 Kč. EAN: 5907709164550
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 90 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 185
Popis produktu

Sledujete, že vaše koupelna už zažívala lepší časy a jednotlivé kousky v ní by si zasloužili vzpruhu v podobě nového vybavení? Není se čemu divit, například taková vana nebo sprchový kout dostávají denně zabrat a i když o něj pravidelně pečujete, je potřeba se zamyslet nad novými kousky. Máte-li v koupelně sprchu, pak určitě potřebujete sprchovou vaničku v neutrální bílé barvě, která padne do každé koupelny.

Sprchová vanička je dodávána s černým sifonem, který se čistí shora a její dno je také vyztužené a pevné. Celá vanička má tvar obdélníku, který zapadne do každé koupelny. Je vyrobeno ze sanitárního akrylátu což je kvalitní materiál, který zvládá dlouhodobé využívání a nabízí tak dlouhou životnost. Celá vanička je potažená povrchovou úpravou, která pomáhá proti drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou během využívání objevit.