AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 90 cm černá

Velmi prodávaný produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 90 cm černá od výrobce MEXEN jednoduše můžete sehnat aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Na našich stránkách za 4 349 Kč. EAN: 5907709164857
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 90 cm černá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 349
Popis produktu

Sprchový kout je ideálním řešením každé koupelny – menší i větší. Pokud se i vy rozhodnete mít tento kousek ve své koupelně, je to krok správným směrem. Vsaďte při jeho výběru na kvalitní kousky, které se budou pyšnit dlouhou životností. Ke koutu neodmyslitelně patří také sprchová vanička v nadčasové černé barvě, která se hodí snad do každého interiéru a umí doplnit barevnou i tu minimalistickou koupelnu.

Obdélníkový tvar padne každé koupelně a jelikož je vyrobená ze sanitárního akrylátu, je také velmi kvalitním a pevným kouskem, který se nezalekne každodenního využívání. Dno sprchové vaničky je vyztužené a tudíž velmi pevné. V balení najdete také sifon, který je v černé barvě. Povrchová úprava pak završí celkový vzhled a navíc chrání před drobnými oděrkami a škrábanci, které může sprchová vanička utrpět.