AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 70 cm bílá

Tento nejprodávanější produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 70 cm bílá od skvělé značky MEXEN snadno získáte momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Aktuálně v akci za 3 925 Kč. EAN: 5907709164352
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 70 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 925
Popis produktu

Vaše koupelna doslova volá po renovaci a novém řešení, které jí zase na dlouhý čas propůjčuje moderní vzhled a dodává spoustu praktičnosti, která se v koupelnách tolik cení? Máte-li v ní sprchový kout, pak zbystřete při hledání správné sprchové vaničky. Doporučujeme tu od značky Mexen v neutrální a nadčasové bílé barvě, která se nejen svými rozměry, ale také svou barvou hodí do jakékoliv koupelny.

Sprchová vanička je v obdélníkovém tvaru, který se hodí do mnoha koupelen. Disponuje vyztuženým dnem, které nabízí pevnou oporu. Vanička je vyrobená ze sanitárního akrylátu, což je materiál, který je odolný a kvalitní. Každodenní používání zvládá s přehledem. Je také potažená povrchovou úpravou, která brání drobným oděrkám a škrábancům, které se časem mohou objevovat. V balení najdete také černý sifon.