AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 80 cm bílá

Kvalitní a oblíbený kus Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 80 cm bílá od výrobce se skvělou pověstí MEXEN naleznete u nás teď za výborné peníze! Momentálně v akci za 4 225 Kč. EAN: 5907709164475
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 80 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 225
Popis produktu

Mít k dispozici plně vybavenou koupelnu, ve které najdete všechno, co k životu potřebuje je důležité. A tak jako všechno, i koupelna občas potřebuje nový vzhled a především novou výbavu, která by vám opět den co den sloužila. Pokud máte v koupelně sprchový kout, pak určitě máte také sprchovou vaničku. Hledáte novou? Pak vám doporučujeme tu v bílé barvě a s černým sifonem, která je moderní, praktická i kvalitní.

Vyrobená je totiž z nadčasového materiálu – sanitárního akrylátu. Ten je kvalitní a odolný a zvládne tedy levnou zadní každodenní zátěž. Disponuje dnem, které je vyztužené a tím pádem také velmi pevné. Obdélníkový tvar padne každé koupelně a v balení najdete černý sifon. Povrchová úprava, kterou je celá vanička opatřená, umí ochránit před drobnými škrábanci a odřeninami, které se mohou tu a tam objevit.