AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 90 cm bílá

Tento designový kousek Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 90 cm bílá originál od značky MEXEN můžete nakoupit právě teď napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 4 565 Kč. EAN: 5907709164574
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 130 x 90 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 565
Popis produktu

Máte doma sprchový kout, který už zažil lepší časy? Je přesně ta doba, kdy je potřeba ho vyměnit za nový a kvalitní kus. Když ho využíváte na denní bázi, není divu, že po čase se jeho kvalita a odolnost snižuje. A tak při výběru nového vybavení koupelny vsázíte především na kvalitu a odolnost. Ke sprchovému koutu neodmyslitelně patří sprchová vanička. A ta v bílé barvě, která je nadčasová a univerzální, je správnou volbou.

Sprchová vanička má tvar obdélníku a padne tak do každé jedné koupelny. Sanitární akrylát, ze kterého je vanička vyrobená, je kvalitním materiálem, který je odolný a pevný, takže zajistí dlouhou životnost. Dno je vyztuženo a tím pádem pevné, v balení najdete černý sifon a celá vanička je ošetřena povrchovou úpravou. Ta má za cíl bezpečí a především se snaží odolávat drobným oděrkám a škrábancům.