AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 140 x 70 cm bílá

Tento akční a ve slevě kousek Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 140 x 70 cm bílá od společnosti se zárukou kvality MEXEN jednoduše seženete právě teď v nabídce za skvělou cenu! V akci za 4 159 Kč. EAN: 5907709164376
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 140 x 70 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 159
Popis produktu

Koupelna má v domě nebo bytě svou nezpochybnitelnou funkci a vybavení jako vana, sprchový kout po nějaké době ztrácí svou kvalitu a je tedy potřeba najít nové kousky, které vám zajistí bezproblémový chod vaší domácnosti. Hledáte možnosti, jak vaši koupelnu pozvednout na novou úroveň? Sáhněte po sprchové vaničce, která je nedílnou součástí každého sprchového koutu. Univerzální bílá barva padne každému designu.

Obdélníková sprchová vanička je vyrobená ze sanitárního akrylátu což je materiál pevný, odolný a kvalitní, takže vám vydrží dlouhé roky. Disponuje povrchovou úpravou, která pomáhá vaničku chránit před drobným odřeninám a škrábancům, které se mohou vlivem používání objevit. V balení najdete černý sifon, který se čistí shora. Dno vaničky je vyztužené a odolné. Sáhněte po příjemném tvaru a rozměrech, které padnou do každé koupelny.