AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 110 x 90 cm bílá

Tento designový produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 110 x 90 cm bílá od výrobce s dobrým jménem MEXEN snadno můžete sehnat zrovna napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 3 989 Kč. EAN: 5907709164529
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 110 x 90 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 989
Popis produktu

Stojíte před důležitým rozhodnutím renovovat a nově vybavit koupelnu? Pak je důležité myslet na veškeré vybavení a také na to, v jaké kvalitě ho pořídit. Jde o investici na dlouhé roky, takže zvolit první věc, která se nabízí, nemusí být šťastné řešení. Sháníte-li sprchový kout, pak je důležitou součástí sprchová vanička Ta v bílé barvě a se zlatým sifonem je neutrální a tudíž vhodná do každé jedné koupelny.

Myslete především na materiál, vanička je vyrobená ze sanitárního akrylátu, který je kvalitní a pevný. Je skvělý pro koupelnové vybavení, protože odolává každodennímu používání. Dno vaničky je vyztuženo a je pevné. V balení najdete zlatý sifon, který se čistí shora. Povrchová úprava tvoří ochranný štít, který brání drobným oděrkám a škrábancům. Obdélníkový tvar je moderní a díky rozměrům se hodí do velkých i malých koupelen.