AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 120 x 80 cm bílá

Levný produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 120 x 80 cm bílá od výrobce s mnohaletou tradicí MEXEN jednoduše naleznete v aktuální nabídce za báječnou cenu! Nyní za 3 879 Kč. EAN: 5907709164444
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 120 x 80 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 879
Popis produktu

Jste fanoušci sprchování a to nejen z důvody úspory času a vody, ale i z mnoha dalších důvodů? Je ve vaší koupelně málo místa a vy se v ní chcete cítit dobře a pohodlně? Pak je ideální volbou sprchový kout, který nabízí vše, co si přejete. Když sáhnete po moderním a praktickém kousku, vaše koupelna vám poděkuje. A sprchová vanička v bílé barvě je nezbytností, kterou potřebuje snad každý sprchový kout.

Vanička disponuje obdélníkovým tvarem, který se hodí do každé koupelny a nezabírá moc prostoru. Vyrobena je ze sanitárního akrylátu, skvělého a odolného materiálu, který sluší každé koupelně. I když ji budete každý den využívat, vydrží s vámi dlouhé roky a to nejen díky vyztuženému dnu. V balíčku je také zlatý sifon. Podíváte-li se na vaničku neujde vám, že má na sobě povrchovou úpravu. Ta slouží pro pohodlné využívání i jako obrana proti drobným oděrkám a škrábancům.