AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 120 x 90 cm bílá

Hodně prodávaný produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 120 x 90 cm bílá od značky se skvělou pověstí MEXEN jednoduše najdete zde nyní za báječnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 169 Kč. EAN: 5907709164543
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 120 x 90 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 169
Popis produktu

Sáhnout po sprchové vaničce, která je v bílé barvě je sázka na jistotu. Když se rozhodnete pro nový sprchový kout, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, co všechno k němu bude potřeba. A jednou z těch věcí je také sprchová vanička. Když sáhnete pro tu, která má nadčasovou bílou barvu a v balení navíc najdete také zlatý sifon, který se čistí shora, neuděláte chybu. Díky bílé barvě se hodí do jakékoliv koupelny.

Vyberte si především kvalitní materiál. Sprchová vanička je vyrobená ze sanitárního akrylátu, který je pevný a odolným materiálem. Zamilujete si ho na první dobrou. Jeho obdélníkový tvar je ideální do každé jedné koupelny – velké i malé. Vše disponuje povrchovou úpravou, která chrání sprchovou vaničku před odřeninami a drobnými škrábanci, které se mohou objevit během používání. Dno je vyztužené a stává se z něj pevný základ pro sprchový kout.