AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 70 cm bílá

Tento akční produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 70 cm bílá od oblíbené značky MEXEN seženete tady a teď právě za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 899 Kč. EAN: 5907709164345
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 70 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 899
Popis produktu

Sprchový kout nabízí řadu praktických možností, které v koupelně oceníte. Ať už ho volíte z důvodu místa, protože koupelna je malá a vám se hodí praktický sprchový kout. Jestliže se ho snažíte dostat do své koupelny, pak k němu budete potřebovat pár kousků, jedním z nich je sprchová vanička v univerzální bílé barvě. Ta se hodí ke každému sprchovému koutu a do každé jedné koupelny, především do každého designu.

Sprchová vanička je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu, přesněji ze sanitárního akrylátu, který si zamilujete právě pro jeho vlastnosti. Skvěle se vypořádá i s každodenním používáním, takže disponuje dlouhodobou životností. Obdélníkový tvar padne do každé koupelny a vanička má také vyztužené dno. Povrchová úprava je tou, která chrání vaničku od drobných oděrek a škrábanců, které se mohou během používání objevovat.