AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 80 cm bílá

Velmi oblíbený produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 80 cm bílá s osvědčenou značkou MEXEN jde získat tady extra výhodně! Akční ceny již od 4 195 Kč. EAN: 5907709164468
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 80 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 195
Popis produktu

Sprchový kout je dnes už běžnou výbavou každé koupelny a to nejen díky úspoře místa, ale také proto, že ušetříte nejen vodu, ale také čas. A v takovém případě ve své koupelně chcete kvalitní kousek, který vydrží dlouhé roky. A tím může být například sprchová vanička v neutrální bílé barvě, která padne každé koupelně a každému designu v ní. Právě sprchová vanička je jedním z nepostradatelných kousků sprchového koutu.

Když vsadíte na sanitární akrylát, neuděláte snad nikdy chybu. Jde o pevný, odolný a velmi kvalitní materiál, který si zamiluje každá jedna koupelna. Bez problému zvládne každodenní používání celou rodinou a stále si drží svou dlouhou životnost. Dno je vyztužené a celá obdélníková vanička je opatřena povrchovou úpravou, která ji chrání před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou objevovat vlivem používání. V balení najdete také zlatý sifon.