AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 140 x 70 cm bílá

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 140 x 70 cm bílá od dodavatele s dobrým jménem MEXEN máte možnost pořídit momentálně skutečně levně! V současnosti za 4 135 Kč. EAN: 5907709164369
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 140 x 70 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
4 135
Popis produktu

Sprchový kout je v mnoha koupelnách už běžným standardem, který je velmi praktický a funkční zároveň. Když se k tomu přidá i moderní vzhled, máte pocit, že to nejde skloubit? Není to tak úplně pravda. Stačí jen správně hledat a vybrat sprchovou vaničku v neutrální a nadčasové bílé barvě. Ta padne do každé jedné koupelny a především se sjednotí se stylem a barevnými prvky. V balení najdete zlatý sifon.

A materiál? Ten je u sprchové vaničky kvalitní a odolný každodennímu používání celé rodiny. Jde o sanitární akrylát, který je skvělým materiálem pro všechny koupelny. Je potažen povrchovou úpravou, která chrání sprchovou vaničku před drobnými oděrkami a škrábanci. V balení najdete zlatý sifon a celé dno je vyztuženo, takže je velmi pevné. Obdélníkový tvar je univerzální a skvěle se hodí do každé koupelny.