AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 80 x 70 cm bílá

Oblíbený a akční kus Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 80 x 70 cm bílá od společnosti s předním postavením na trhu MEXEN seženete v naší internetové nabídce za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 3 205 Kč. EAN: 5907709164246
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 80 x 70 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 205
Popis produktu

V koupelně máte málo místa a tak řešíte, jak do ní napasovat všechno, co potřebujete a ještě tam míst dostatek prostoru pro čištění zubů nebo praní prádla? Řešíte-li problém s místem, sprchový kout je tím správným řešením. Zejména tedy, když disponuje sprchovou vaničkou, která je v ideálním rozměru a v obdélníkovém tvaru, který padá každé jedné koupelně. Díky bílé barvě jde o univerzální kousek, který padne do každé koupelny.

Je vyrobena ze sanitárního akrylátu, který je pevný a odolný. Bez problému zvládne každodenní používání celé rodiny a jeho životnost je tak dlouhodobá. Dno vaničky je vyztužené a tím pádem je pevné a odolné. Povrchová úprava vaničky ji chrání před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou tu a tam objevit vlivem pravidelného využívání. Také se díky ní snadno udržuje čistá. V balení najdete zlatý sifon.