AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 90 x 70 cm bílá

Vynikající produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 90 x 70 cm bílá od známé kvalitní značky MEXEN jednoduše získáte právě nyní za rozumné peníze. Teď za akční cenu 3 385 Kč. EAN: 5907709164260
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 90 x 70 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 385
Popis produktu

Je pro vás důležitá především funkčnost ve vaší domácnosti? A v koupelně, která je limitovaná určitou velikostí, to platí dvojnásob. Sprchový kout je skvělou volbou a pokud jste se pro něj rozhodli, poohlížíte se po těch správných komponentech, které zajistí bezproblémové sprchování. Sprchová vanička je důležitou součástí každého sprchového koutu a díky velké variabilitě si můžete vybrat ten ideální rozměr.

Vaše koupelna získá obdélníkovou sprchovou vaničku, která má v balení také zlatý sifon, který je možno čistit shora. Vyrobená je z pevného a odolného materiálu, který se jmenuje sanitární akrylát. Ten je velmi oblíbený v mnoha koupelnách. Když se k němu přidává ještě povrchová úprava, která chrání před odřeninami a škrábanci, tvoří velmi kvalitní kombo, které si zamilujete. Dno je navíc ještě vyztužené a vše dohromady nabízí dlouhou životnost.