AmbiaHome.cz

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 90 x 80 cm bílá

Kvalitní a levný kousek Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 90 x 80 cm bílá od našeho předního výrobce MEXEN snadno najdete již dnes za výhodné peníze! Nabídka již od 3 225 Kč. EAN: 5907709164383
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 90 x 80 cm bílá
Více informací »
Značka: MEXEN
3 225
Popis produktu

Je pro vás důležitá praktičnost a funkčnost v koupelně? Jste ti, kteří dávají přednost před dlouhou koupelí jednoduché a rychlé sprše? Pak by vám v koupelně neměl chybět sprchový kout, který je ideální pro všechny milovníky sprchování. A ke sprchovému koutu potřebujete také sprchovou vaničku, která padne každé koupelně a skvěle padne do těch menších i větších koupelen a do každého designu interiéru.

Přesně taková je sprchová vanička značky Mexen v bílé barvě. V balení najdete také zlatý sifon, který se čistí shora. Obdélníkový tvar si zamilují všichni a právě díky němu a sympatických rozměrech je ideální do koupelny, kde šetříte pomalu každým centimetrem. Když vsadíte na vaničku, která má vyztužené dno, vsázíte na pevnost a kvalitu. Tu zajistí nejen sanitární akrylát, materiál, ze kterého se vyrábí, ale také povrchová úprava.