AmbiaHome.cz

Sprchový kout Rea Nixon 100×140, varianta levá

Výjimečný a žádaný produkt Sprchový kout Rea Nixon 100x140, varianta levá od výrobce se zárukou kvality REA lze získat u nás nyní skutečně levně. Akční ceny od 14 375 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: REA
14 375
Popis produktu

Představujeme vám praktický a elegantní model čtvercového koutu Rea Nixon. Sprchové dveře a stěny koutu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního tvrzeného skla, jež je pokryto vrstvou Nano Easy Clean, což je neviditelný povlak, který urychluje stékání vody po skle a tím zamezuje usazování vodního kamene na povrchu. Model Rea Nixon disponuje speciálním účelovým dveřním systémem umožňujícím snadné otevírání a zavírání dveří. Díky své konstrukci je sestavení tohoto koutu velmi snadné – lze jej namontovat na sprchovou vaničku či přímo na podlahové dlaždice v kombinaci se sprchovým odtokem.

Tip: Než přistoupíte k nákupu sprchového koutu či vany, nezapomeňte důkladně proměřit místo montáže. Vezměte při tom také v úvahu způsob sestavení (na sprchovou vaničku či přímo na dlažbu v kombinaci se sprchovým odtokem). Během sestavování dodržujte všechny montážní instrukce (s důrazem na pečlivé odmaštění výrobku před samotným silikonováním).
Pokud si nevíte s montáží rady, svěřte ji raději odborníkovi, jež vám poskytne garanci profesionálně vykonané práce.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Typ kabiny:
Čtvercová, boční

Typ dveří:
Jednodvéřové

Rozměry:
100 x 140 cm

Způsob otevírání:
Posuvný

Výška:
190 x 190 cm

Typ skla:
Bezpečnostní tvrzené sklo

Tloušťka skla:
8 mm

Barva skla:
Transparentní

Vrstva Easy Clean:
Ano

Regulace na profilech:
1375-1390 mm

Materiál profilů:
hliník

Materiál úchytů:
mosaz

Povrchová úprava:
chrom

Možnost montáže bez vaničky:
Ano

Včetně sady těsnění:
Ano

Garance:
24 měsíců