AmbiaHome.cz

Sprchový kout Rea Nixon 100×140, varianta pravá

Velmi prodávaný výrobek Sprchový kout Rea Nixon 100x140, varianta pravá od předního výrobce REA pohodlně pořídíte aktuálně na webu za extra cenu! Akční cena od 14 375 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: REA
14 375
Popis produktu

Představujeme vám praktický a elegantní model čtvercového koutu Rea Nixon. Sprchové dveře a stěny koutu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního tvrzeného skla, jež je pokryto vrstvou Nano Easy Clean, což je neviditelný povlak, který urychluje stékání vody po skle a tím zamezuje usazování vodního kamene na povrchu. Model Rea Nixon disponuje speciálním účelovým dveřním systémem umožňujícím snadné otevírání a zavírání dveří. Díky své konstrukci je sestavení tohoto koutu velmi snadné – lze jej namontovat na sprchovou vaničku či přímo na podlahové dlaždice v kombinaci se sprchovým odtokem.

Tip: Než přistoupíte k nákupu sprchového koutu či vany, nezapomeňte důkladně proměřit místo montáže. Vezměte při tom také v úvahu způsob sestavení (na sprchovou vaničku či přímo na dlažbu v kombinaci se sprchovým odtokem). Během sestavování dodržujte všechny montážní instrukce (s důrazem na pečlivé odmaštění výrobku před samotným silikonováním).
Pokud si nevíte s montáží rady, svěřte ji raději odborníkovi, jež vám poskytne garanci profesionálně vykonané práce.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Typ kabiny:
Čtvercová, boční

Typ dveří:
Jednodvéřové

Rozměry:
100 x 140 cm

Způsob otevírání:
Posuvný

Výška:
190 x 190 cm

Typ skla:
Bezpečnostní tvrzené sklo

Tloušťka skla:
8 mm

Barva skla:
Transparentní

Vrstva Easy Clean:
Ano

Regulace na profilech:
1375-1390 mm

Materiál profilů:
hliník

Materiál úchytů:
mosaz

Povrchová úprava:
chrom

Možnost montáže bez vaničky:
Ano

Včetně sady těsnění:
Ano

Garance:
24 měsíců