Starmann Stěrka na sklo, 35 cm

Tato plastová stěrka je ideální ke stírání kapek vody z oken a jiných hladkých skleněných nebo keramických ploch. Díky otvoru na držadle ji... více informací »
Starmann Stěrka na sklo
Značka: 4Home
79 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tato plastová stěrka je ideální ke stírání kapek vody z oken a jiných hladkých skleněných nebo keramických ploch. Díky otvoru na držadle ji...

Tato plastová stěrka je ideální ke stírání kapek vody z oken a jiných hladkých skleněných nebo keramických ploch. Díky otvoru na držadle ji lze zavěsit.Dodáváme ve 4 barvách (červená, modrá, žlutá, bílá) – bez možnosti výběru.
Oblíbený a kvalitní výrobek máte možnost získat právě tu v sekci stěrky na sklo! Najděte si parádní produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny. U zákazníků oblíbený výrobce 4Home má na skladě vynikající sortiment U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Starmann Stěrka na sklo, 35 cm od výrobce se skvělou pověstí 4Home jednoduše můžete získat momentálně ve výprodejové akci! Stojí teď u nás 79 Kč.