Swing-Top koš 5l DEL S černá

I taková obyčejná věc, jako odpadkový koš, může vypadat stylově a elegantně. Můžete ho umístit do koupelny nebo pod kosmetický stolek a vždy... více informací »
Swing-Top koš 5l DEL S černá
Značka: Koziol
549 Kč
DETAIL PRODUKTU
I taková obyčejná věc, jako odpadkový koš, může vypadat stylově a elegantně. Můžete ho umístit do koupelny nebo pod kosmetický stolek a vždy...

I taková obyčejná věc, jako odpadkový koš, může vypadat stylově a elegantně. Můžete ho umístit do koupelny nebo pod kosmetický stolek a vždy budete mít kam vyhodit vatové tamponky, papírové kapesníčky a další kosmetické potřeby. Je vyroben z recyklovaného materiálu, s příměsí celulózy. Koziol je německá firma a všechny její výrobky jsou vyrobeny přímo v Německu. Firma získala řadu mezinárodních designových ocenění.
Zcela unikátní kus Swing-Top koš 5l DEL S černá máte možnost pořídit teď tady a teď na našem webu ve známé sekci odpadkové koše! Prozkoumejte další produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Koziol. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Koziol pro své zákazníky dodává top zboží. Udělejte si radost.

Velmi prodávaný produkt Swing-Top koš 5l DEL S černá od oblíbené značky Koziol můžete koupit právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Stojí teď u nás 549 Kč.