AmbiaHome.cz

Teleskopický kuchyňský odkapávač MEXEN šedý

Tento akční produkt Teleskopický kuchyňský odkapávač MEXEN šedý pocházející od značky MEXEN lze sehnat u nás právě za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 399 Kč.
EAN: 5907709175174
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
399
Popis produktu

Je vaše kuchyň vyprojektovaná málem na milimetr a každý prostor je vymyšlen tak, aby byl co nejvíc funkční? Využíváte každého místa a prostoru, protože o nemáte mnoho. A v takovém případě skvěle poslouží teleskopický odkapávač, který nabízí prostor nejen pro umyté nádobí, ale například také pro mytí ovoce, zeleniny, masa a dalšího. Díky své nastavitelné šířce ho můžete dát do jakéhokoliv dřezu a bude držet. Vše tedy nastavíte podle potřeby.

Je vyroben z kovu a plastu, vyveden v neutrální šedé barvě, která se hodí do každého interiéru. Snadno se udržuje, stačí omýt, opláchnout a nechat uschnout. Když ho nepoužíváte, je velmi skladný a snadno jej uložíte kamkoliv, kde je to potřeba. Je opatřen protiskluzovým dnem a rukojetí, takže pevně drží, nepadá a velmi snadno se používá. Využijte jej v kuchyní také a zajistěte si pohodlné mytí nádobí či oplachování potravin.