Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

Se soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a... více informací »
Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru
Značka: Tescoma
449 Kč
DETAIL PRODUKTU
Se soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a...

Se soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a nezdravých ingrediencí. Sýr můžete ochutit kořením, čerstvými bylinkami, ořechy, nebo ho naložit do slaného nálevu. Díky stlačení nerezovou pružinou získá sýr perfektní konzistenci. Návod k použití s recepty je součástí balení. Plátno je určeno k opakovanému použití. Souprava pro přípravu sýru obsahuje: víko, pružinu, lisovací kotouč, cedník, dózu, poklop pro přípravu i skladování a podávání hotového sýra, podnos a 5 kusů netkaného plátna.
Kvalitní a levný produkt Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru můžete pořídit právě tu ve známé rubrice příprava domácích potravin. Nyní získáte ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny.

Nový produkt Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru od společnosti s úžasnou pověstí Tescoma lze zakoupit právě teď u nás opravdu levně! Pouze nyní za 449 Kč.