Tescoma Nákupní taška na kolečkách SHOP!, červená

Máme pro vás revoluční nákupní tašku na kolečkách, která je určena nejen pro seniory nebo osoby s omezenou schopností pohybu, ale pro... více informací »
Tescoma Nákupní taška na kolečkách SHOP!
Značka: Tescoma
2 299 Kč
DETAIL PRODUKTU
Máme pro vás revoluční nákupní tašku na kolečkách, která je určena nejen pro seniory nebo osoby s omezenou schopností pohybu, ale pro...

Máme pro vás revoluční nákupní tašku na kolečkách, která je určena nejen pro seniory nebo osoby s omezenou schopností pohybu, ale pro všechny generace uživatelů včetně teenagerů.Čím je výjimečná? Zejména je velmi prostorná, její vnitřní objem je 33 l a její nosnost je 20 kg. Byla navržena a vyrobena tak, aby umožnila uživatelům všech generací komfortní nákup a transport potravin a zboží.Taška má pevnou, ale zároveň lehkou skládací kovou konstrukci. Během nakupování můžete tašku převážet zavěšenou na čele nákupního vozíku, stabilní odstavení tašky na plochu umožňuje pevná sklápěcí opěrka.Na zadní straně má taška ouško pro přizvednutí při nastupování do autobusu nebo vynášení do schodů a prostornou kapsu se zipovým uzávěrem.Tašku i s konstrukcí lze snadno a rychle sklopit a skladovat s úsporou místa. Navíc je taška opatřena háčky pro odkládání žetonů do nákupních vozíků SHOP!Použitým materiálem je kromě syntetické textilie s voděodolnou úpravou (neperte v pračce ani pod tekoucí vodou) kvalitního kov a plast. Oblíbený kousek Tescoma Nákupní taška na kolečkách SHOP!, můžete koupit zrovna tu na našem webu ve známé kategorii nákupní tašky a košíky! Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z naší rubriky v bezva akci! Oblíbená značka Tescoma dlouhodobě dodává špičkové výrobky. Udělejte radost sami sobě.

Tento skvělý produkt Tescoma Nákupní taška na kolečkách SHOP!, červená od kvalitní společnosti Tescoma snadno naleznete zde za akční cenu! Akční cena od 2 299 Kč.