TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm

Luxusní kuchyňská pánev s poklicí President Stone vhodná na sporák i do trouby. Pokrmy připravované v pánvi s antiadhezním povlakem s charakterem... více informací »
TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm
Značka: Tescoma
1 119 Kč
DETAIL PRODUKTU
Luxusní kuchyňská pánev s poklicí President Stone vhodná na sporák i do trouby. Pokrmy připravované v pánvi s antiadhezním povlakem s charakterem...

Luxusní kuchyňská pánev s poklicí President Stone vhodná na sporák i do trouby. Pokrmy připravované v pánvi s antiadhezním povlakem s charakterem neleštěného přírodního kamene se nepřipalují, zachovávají si přirozenou chuť i šťavnatost,. Smažit i zapékat můžete i s použitím minimálního množství tuku. Povlak je vysoce odolný, vhodný i pro neostré kovové kuchyňské nářadí. Díky antiadheznímu povlaku vně nádoby se snadno čistí a atraktivní vzhled si zachovává dlouhodobě. Rukojeti z prvotřídní nerezavějící oceli jsou k pánvi přichycena nerezovými nýty, jsou zcela uzavřené a dokonale vodotěsné. Pánev PRESIDENT Stone neobsahuje žádné plastové části a lze ji proto používat i pro zapékání v pečicí troubě. Záruka 5 let.
Hodně povedený produkt jde pořídit snadno tady na našem webu umístěný v sekci pánve. Nyní pořídíte zcela nové zboží z této známé kategorie za skvělou cenu. Známý výrobce Tescoma dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky. A to ještě není vše!

Kvalitní a levný produkt TESCOMA pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm od společnosti s předním postavením na trhu Tescoma je dostupný zde teď právě za výborné peníze. Ceny od 1 119 Kč.