Tescoma Strunový kráječ na dorty DELÍCIA

Vynikající pro snadné krájení dortových korpusů na pláty a naznačení klínků pro přesné porcování dortů. Rozkrojí dorty až do průměru 30... více informací »
Tescoma Strunový kráječ na dorty DELÍCIA
Značka: Tescoma
289 Kč
DETAIL PRODUKTU
Vynikající pro snadné krájení dortových korpusů na pláty a naznačení klínků pro přesné porcování dortů. Rozkrojí dorty až do průměru 30...

Vynikající pro snadné krájení dortových korpusů na pláty a naznačení klínků pro přesné porcování dortů. Rozkrojí dorty až do průměru 30 cm, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. 3 roky záruka. Super kus Tescoma Strunový kráječ na dorty máte možnost najít rovněž na našem webu ve známé sekci kuchyňské náčiní. Najděte si jiné kusy z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce Tescoma. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Tescoma pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment.

Kvalitní a žádaný kus Tescoma Strunový kráječ na dorty DELÍCIA od kvalitní společnosti Tescoma máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za báječnou cenu. Nyní za 289 Kč.