TipTrade Bavlněné povlečení do postýlky Zvědavý tygřík, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm

Pořiďte svým nejmenším povlečení do postýlky s veselým tygříkem. Oboustranné povlečení je vyrobené z hladké bavlny v úpravě renforce. Na... více informací »
TipTrade Bavlněné povlečení do postýlky Zvědavý tygřík
Značka: 4Home
349 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pořiďte svým nejmenším povlečení do postýlky s veselým tygříkem. Oboustranné povlečení je vyrobené z hladké bavlny v úpravě renforce. Na...

Pořiďte svým nejmenším povlečení do postýlky s veselým tygříkem. Oboustranné povlečení je vyrobené z hladké bavlny v úpravě renforce. Na vrchní straně povlaku přikrývky je tygřík vykukující z křoví. Spodní strana povlaku přikrývky je žlutá s bílými tečkami. Povlak polštáře je z obou stran stejný. Povlečení má praktické zapínání na zip. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 40 x 60 cm
1x povlak na přikrývku 100 x 135 cm
Žádaný produkt TipTrade Bavlněné povlečení do postýlky Zvědavý tygřík, 100 x 135 cm, máte možnost nakoupit právě nyní tady u nás umístěný v sekci ložní povlečení! Nyní si můžete vybrat ještě podobné kusy z této rubriky za výhodné peníze! U zákazníků oblíbená značka 4Home má v nabídce skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento žádaný produkt TipTrade Bavlněné povlečení do postýlky Zvědavý tygřík, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm od výrobce se skvělou pověstí 4Home najdete aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Aktuálně v akci od 349 Kč.