Topvet Máta 100% esenciální olej (silice) 10 ml

100% rostlinná silice z Máty peprné Původ Máty peprné nalézáme v Anglii. Bylina obsahuje silice, ve kterých je více než 50 %... více informací »
Topvet Máta 100% esenciální olej (silice) 10 ml
Značka: Topvet
129 Kč
DETAIL PRODUKTU
100% rostlinná silice z Máty peprné Původ Máty peprné nalézáme v Anglii. Bylina obsahuje silice, ve kterých je více než 50 %...

100% rostlinná silice z Máty peprné Původ Máty peprné nalézáme v Anglii. Bylina obsahuje silice, ve kterých je více než 50 % mentolu. Máta vykazuje antiseptické účinky a pomocí aromaterapie usnadňuje dýchání při nachlazení a obtížích horních cest dýchacích. Snižuje horečku, účinně působí při trávicích obtížích, nadýmání či křečích. Máta povzbuzuje vitalitu a napomáhá také při migrénách a nervovém vypětí.  Napomáhá při: rýmě a obtížích horních cest dýchacích, trávicí potíže, bolesti hlavy, nervové vypětí, povzbuzuje vitalituSložení: Máta peprná – 100% siliceSkladování: nevystavujte přímému slunci. Není vhodné pro děti do 3let. Neaplikujte na sliznice! Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Unikátní a žádaný výrobek Topvet Máta 100% esenciální olej (silice) 10 ml od výrobce Topvet jednoduše najdete zde nyní za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 129 Kč.