Trade Concept Ručník Rio tmavě modrá, 50 x 100 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální... více informací »
Trade Concept Ručník Rio tmavě modrá
Značka: 4Home
119 Kč
DETAIL PRODUKTU
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku.  Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání.
Designový produkt Trade Concept Ručník Rio tmavě modrá, 50 x 100 cm naleznete také tady na stránkách v kategorii ručníky. Vyberte si zcela nové zboží ve zmíněné sekci za internetové ceny. Známý dodavatel 4Home dlouhodobě nabízí špičkové výrobky. Přesvědčte se sami.

Unikátní a oblíbený produkt Trade Concept Ručník Rio tmavě modrá, 50 x 100 cm od dodavatele zboží 4Home je dostupný právě teď u nás pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 119 Kč.