Trefl Puzzle Králíček Bing, 30 dílků

Poskládej si puzzle s oblíbeným motivem králíčka Binga a jeho kamarády slonicí Sulou a malým Flopem! Skládání výborně rozvíjí zručnost,... více informací »
Trefl Puzzle Králíček Bing
Značka: Trefl
129 Kč
DETAIL PRODUKTU
Poskládej si puzzle s oblíbeným motivem králíčka Binga a jeho kamarády slonicí Sulou a malým Flopem! Skládání výborně rozvíjí zručnost,...

Poskládej si puzzle s oblíbeným motivem králíčka Binga a jeho kamarády slonicí Sulou a malým Flopem! Skládání výborně rozvíjí zručnost, procvičuje jemnou motoriku, pozorovací schopnost a skvěle zaplní volný čas. Puzzle lze rozebrat a skládat opakovaně nebo výsledný složený motiv podlepit a vyrobit z něho dekoraci do dětského pokoje.
Oblíbený kus Trefl Puzzle Králíček Bing, je dostupný mimo jiné tady u nás v oblíbené sekci puzzle! Mrkněte na vyjímečné zboží z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Trefl. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Trefl dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Tento unikátní kus Trefl Puzzle Králíček Bing, 30 dílků od kvalitní společnosti Trefl je k dispozici na našich stránkách za outletovou cenu! Aktuálně v akci za 129 Kč.