AmbiaHome.cz

Tutumi Stojan na toaletní papír Lood chromový

Nový produkt Tutumi Stojan na toaletní papír Lood chromový od dodavatele se skvělou pověstí Tutumi snadno najdete u nás teď za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 315 Kč.
EAN: 5902557386376
Ověřit dostupnost
Značka: Tutumi
315
Popis produktu

Stojan na toaletní papír Lood bude vaším každodenním parťákem. Novodobé zpracování, připomínající industrialistické zpracování, se hodí do koupelen zařízených moderním stylem.

Koupelnový stojan Lood je skvělou volbou pro každou moderní koupelnu. Univerzální chromové provedení vyniká svou jednoduchostí a elegantním designem, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Horní držák, ve tvaru praktické misky, lze využít na gumičky do vlasů, či kapesníky, což zajistí velmi komfortní používání každým dnem. Konstrukce je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Stojan celkově pojme až tři náhradní role toaletního papíru, což znamená, že se nemusíte obávat, že by vám došel papír v nevhodnou chvíli. Jednoduchý a elegantní design, spolu s praktickými funkcemi, zajišťuje pohodlné a hygienické používání dnem i nocí.

Specifikace produktu:

Univerzální chromové provedení
S držákem na kapesníky, či gumičky do vlasů
Industriální design