AmbiaHome.cz

Tutumi Vánoční LED skřítek Redulo 40 cm červený

Tento kvalitní a levný produkt Tutumi Vánoční LED skřítek Redulo 40 cm červený od dodavatele se skvělou pověstí Tutumi můžete dostat v naší internetové nabídce opravdu výhodně! Aktuálně stojí u nás 195 Kč.
EAN: 5902557372461
Tutumi Vánoční LED skřítek Redulo 40 cm červený
Ověřit dostupnost
Značka: Tutumi
195

Vánoční skřítek Redulo je legrační stvoření s dlouhými vousy a vysokým kloboukem, který za vámi přišel až z daleké Skandinávie! V místní víře měli elfové v rodinném domě přinášet štěstí, chránit majetek, děti a bránit všechny členy domácnosti před jakýmkoliv neštěstím a to zejména v noci.

Právě tento skřítek Redulo je znamením všech šťastných svátků! Často se dávají pod vánoční stromeček s dárky, na štědrovečerní stůl nebo také jako symbolický dárek někomu blízkému.

Pokrývka hlavy skřítka je opatřena drátem, který zajistí nejen jeho stabilitu, ale také pěkný vzhled a jeho úpravu podle vašich preferencí! Skřítek má navíc pevnou základnu, díky které bude vždy perfektně vyvážený.

Tento trpaslík ale není jen obyčejným vánočním dekorem. Má červenou barvu a výrazné LED osvětlení, které ho opravdu vnese do popředí. Rozjasní nejen konkrétní místo, ale celý váš interiér a to v mžiku oka!

Specifikace produktu:

S LED osvětlením
Vánoční skřítek
Pevná základna
Čepice opatřena drátem