AmbiaHome.cz

Tvilum Vitrína A-TEN 89 cm bílá/dub

Super kus Tvilum Vitrína A-TEN 89 cm bílá/dub od známého výrobce Tvilum snadno naleznete v naší nabídce za super peníze. Nyní za 6 285 Kč.
EAN: 5713035015578
Tvilum Vitrína A-TEN 89 cm bílá/dub
Ověřit dostupnost
Značka: Tvilum
6 285

Snažíte se svou domácnost vyladit k dokonalosti a vdechnout ji nejen příjemný vzhled, ale také praktické funkce, které vám umí pomoci v rozčlenění úložného prostoru, kterého v domácnosti není nikdy dost? Tuto vitrínu A-ten v kombinaci bílé barvy a dubu si užijete, pokud hledáte kvalitní skříň se skleněnými dveřmi, která poskytne dostatek úložného místa a pomůže vystavit vaše dekorace, drobné předměty nebo knihy. Skvěle vybaví obývací pokoj, ložnici, pracovnu a další.

S pěti policemi, které lze snadno využít podle vašich potřeb, je tato prosklená vitrína ideálním řešením pro organizaci vašeho domova. Každá věc tak bude mít své místo. Navíc, tato vitrína je vyrobená z kvalitních materiálů a s ohledem na životní prostředí. Jemné a elegantní linie jsou vším, co vaše domácnost potřebuje. Vše je dodáváno v demontu, který je praktický. Součástí je také podrobný návod na složení, který vám pomůže usnadnit skládání.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Dodáváno v demontu
Pět polic
Prosklené dvířka