AmbiaHome.cz

Tvilum Vitrína A-TEN 89 cm dub/bílá

Tento neodolatelný produkt Tvilum Vitrína A-TEN 89 cm dub/bílá od společnosti s výborným jménem Tvilum jde získat u nás právě za nejnižší cenu! Právě nyní za skvělou cenu 6 885 Kč.
EAN: 5713035024693
Tvilum Vitrína A-TEN 89 cm dub/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Tvilum
6 885

Lámete si hlavu, kam uložíte drobné předměty nebo knihy, které chcete vystavit ve své domácnosti? Mít místo, které vypadá moderně a zároveň je praktické se vám bude hodit. Sáhněte po vitríně A-Ten, která je ideálním prvkem nejen pro minimalistické interiéry. Její jemné a elegantní linie jsou přesně to, co dodává interiéru nadčasový vzhled. Kombinace bílé barvy a dubového odstínu se dokonale hodí do jakéhokoli místnosti, dodává do ní styl a eleganci.

Při výrobě se využívají kvalitní materály, které jsou odolné, pevné. A to vše s ohledem na ekologii a životní prostředí. Vitrína se skládá ze dvou prosklených dvířek, které dokonale ukazují obsah pěti polic. Ty jsou dostatečně prostorné pro umístění mnoha předmětů, které chcete doma vystavit. Celá vitrína je dodávána v praktickém demontu, kterému nechybí detailní návod na jednoduché a rychlé složení.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Pět polic
Prosklená dvířka
Dodáváno v demontu