AmbiaHome.cz

Tvilum Vitrína Realty 78 cm bílá

Tento velmi žádaný produkt Tvilum Vitrína Realty 78 cm bílá od společnosti Tvilum lze získat v aktuální nabídce za nejnižší cenu. V akci za cenu 7 285 Kč.
EAN: 5713035068901
Tvilum Vitrína Realty 78 cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Tvilum
7 285

Vybavujete novým nábytkem celý svůj byt či dům a přemýšlíte, jaké kombinace se vám budou hodit? Co vše k sobě ladí a neladí? Chcete kusy nábytku, které budou nejen moderní, ale také nadmíru praktické a funkční. A v tom vám může pomoci vitrína Realty, která je v nadčasové a univerzální bílé barvě. Její jemné linie a elegantní vzhled padne snad do jakéhokoliv interiéru, stylu. Umí oživit obývací pokoj, ložnici, pracovnu, chodbu, předsíň a další místnosti. Dva typy úchytů jsou součástí balení.

Vitrína Realty je vyrobená z kvalitních materiálů, které jsou odolné a pevné. Jde především o lamino a také sklo. Je skvělým doplňkem pro váš interiér. Dvířka jsou prosklená a nabízí tak možnost vystavit vaše nejkrásnější kousky a vyzdvihnout je na jednom místě. Nechybí ani tři šuplíky, které se uzavírají a tři police. Dohromady poskytují dostatek místa pro uložení všeho, co potřebujete. Součástí balení jsou dva typy úchytek a je na vás, který zvolíte. Dodáváno v praktickém demontu s nezbytným návodem na jednoduché složení.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Tři šuplíky a tři police
Dodáváno v demontu
Prosklená dvířka