TZB Botník na 50 párů bot Melisa – černá

Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno... více informací »
TZB Botník na 50 párů bot  Melisa - černá
Značka: TZB
795 Kč
DETAIL PRODUKTU
Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno...

Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno udržují v čistotě – materiál není znečištěný a namočený. Jedná se o lehkou a pevnou konstrukci, kterou můžete kdykoli sklopit, pohybovat nebo posunout. Botník se hodí do domácnosti, kanceláře atd. Oceníte snadnou montáž, lehkou a stabilní konstrukci, kovový rám a moderní zpracování.

Rozměry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 29 cm
Výška: 175 cm
Výška mezi policemi: 16 cm Často hledaný kus TZB Botník na 50 párů bot Melisa – černá je k dostání jednoduše tu na webu v rubrice botníky! Najděte si jiné zboží z naší kategorie za super ceny! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na více skvělých produktů od značky TZB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek TZB Botník na 50 párů bot Melisa - černá od kvalitní značky TZB máte možnost najít v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Výhodně za super cenu 795 Kč.