TZB Cateringový stůl + 2 lavice

Velmi praktický set cateringového stolu s 2 lavicemi v bílé barvě. Tento set cateringového stolu s lavicemi je jednoduše... více informací »
TZB Cateringový stůl + 2 lavice
Značka: TZB
4 899 Kč
DETAIL PRODUKTU
Velmi praktický set cateringového stolu s 2 lavicemi v bílé barvě. Tento set cateringového stolu s lavicemi je jednoduše...

Velmi praktický set cateringového stolu s 2 lavicemi v bílé barvě.

Tento set cateringového stolu s lavicemi je jednoduše rozložitelný a složitelný. Je lehký a ve složeném stavu nezabere skoro žádné místo. Set tedy můžete vyndat jen když ho budete potřebovat. Stravovací stůl je o rozměru 180 cm a lavice o rozměrech 183 cm. Konstrukce stolu je vyrobena z práškové oceli. Stolní deska a sedadla jsou vyrobené ze silného HDPE plastu. Stůl i lavice mají speciální sklopné zámky, díky čemuž jsou po rozložení velmi stabilní. Celá sada je odolná proti povětrnostním vlivům a vlivům UV záření. Stůl i lavice mají speciální protiskluzové nohy, které zajištují stabilitu.

Technická specifikace cateringového stolu s lavicemi

Délka rozloženého stolu: 180 cm
Šířka rozloženého stolu: 74 cm
Výška vrcholu rozloženého stolu: 75 cm
Výška na spodní straně rozloženého stolu: 71,5 cm
Tloušťka pracovní desky na okrajích je 3,5 cm
Tloušťka kovového rámu: 22 mm
Rozstup nohy rozloženého stolu: 57 x 155 cm
Délka rozložené lavice: 183 cm
Šířka rozložené lavice: 30 cm
Výška rozložené lavice: 44 cm
Rozměry skládaného stolu (kufr): 74 x 90,5 x 7,5 cm
Rozměry po balení: 91 x 30 x 10 cm
Hmotnosti: 13 kg stůl, 8,5 kg lavice
Horní materiál a materiál sedáku: HDPE polyethylen
Materiál rámu: ocel s práškovým povlakem
Tloušťka nohou: 22 mm
Snadné a rychlé rozvíjení a skládání
Sklopné, pohodlné rukojeti pro přepravu
Nohy s držáky s blokádou
Protiskluzová úprava nohou
Barva: bílá Kvalitní a levný produkt TZB Cateringový stůl + 2 lavice jde pořídit jednoduše tady na našich stránkách v oblíbené rubrice zahradní stolky. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této populární sekce ve výprodejové akci. Tato značka TZB dlouhodobě dodává špičkový sortiment za akční ceny! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další skvělé produkty značky TZB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek TZB Cateringový stůl + 2 lavice od známého dodavatele TZB snadno můžete najít zrovna dneska za nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 4 899 Kč.