TZB Cateringový stůl FETA 180 cm černý

Skládací kempingový stůl je velmi praktický a lehký. Konstrukce je vyrobena z oceli, zatímco vrchní deska je z pevného HDPE... více informací »
TZB Cateringový stůl FETA 180 cm černý
Značka: TZB
2 505 Kč
DETAIL PRODUKTU
Skládací kempingový stůl je velmi praktický a lehký. Konstrukce je vyrobena z oceli, zatímco vrchní deska je z pevného HDPE...

Skládací kempingový stůl je velmi praktický a lehký. Konstrukce je vyrobena z oceli, zatímco vrchní deska je z pevného HDPE plastu. Po složení tvoří stolek praktický kufr, díky kterému zabere málo místa a snadno se přenese. Díky zamykacímu systému se nemusíte bát, že by se vám stůl složil.

Specifikace produktu:

Kovové nohy s práškovým nástřikem
Vrchní část: z pevného HDPE plastu
Maximální zatížení stolu: 100 kg
Maximální zatížení nohou: 250 kg

Rozměry rozloženého stolu:

Délka: 180 cm
Šířka: 74 cm
Výška k horní desce stolu: 73,5 cm
Výška ke spodnímu okraji: 70 cm
Tloušťka desky na okrajích: 3,5 cm
Tloušťka kovového rámu: 25 mm
Rozteč nohou: 57 x 155 cm

Rozměry složeného stolu:

74 x 92,5 x 7 cmTento zlevněný produkt TZB Cateringový stůl FETA 180 cm černý lze koupit bez obtíží tady na našem webu v populární sekci zahradní stolky! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z naší sekce za akční cenu. Značka TZB dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Unikátní a žádaný produkt TZB Cateringový stůl FETA 180 cm černý od odblíbeného výrobce TZB snadno můžete najít momentálně v naši nabídce za akční cenu! Teď za akční cenu 2 505 Kč.