Umbra Botník Imelda černý, velikost 81x23x43

Tento moderní botník Imelda je vhodný do všech interiéru. Zaujme svým barevným provedením a jednoduchostí. Pojme až 10 páru bot. Vhodný do... více informací »
Umbra Botník Imelda černý
Značka: Umbra
1 275 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tento moderní botník Imelda je vhodný do všech interiéru. Zaujme svým barevným provedením a jednoduchostí. Pojme až 10 páru bot. Vhodný do...

Tento moderní botník Imelda je vhodný do všech interiéru. Zaujme svým barevným provedením a jednoduchostí. Pojme až 10 páru bot. Vhodný do domácností nebo do kancelářských prostor.

Specifikace produktu:

Botník Imelda
Materiál: plast
Barva: černá
Značka: Umbra
Botník pojme 10 párů bot
Tento skvělý produkt jde pořídit bez problémů u nás v rubrice botníky! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! Máme toho více, máme v nabídce také další skvělé produkty od značky Umbra. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Umbra má vysoce kvalitní výrobky. A tady je důkaz.

Kvalitní a žádaný kousek Umbra Botník Imelda černý, velikost 81x23x43 od značky s dlouholetou historií Umbra jde nakoupit právě nyní na našich stránkách za akční cenu! Za bezkonkureční cenu 1 275 Kč.