Valdinox Aurum Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném výběru vytvoří... více informací »
Valdinox Aurum Pánev s nepřilnavým povrchem
Značka: Valdinox
379 Kč
DETAIL PRODUKTU
Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném výběru vytvoří...

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Aurum je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry.Aurum je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a dokonalá výrobní technologie je činí téměř dokonalými. Nápadný vnitřní povlak, inspirovaný kamenem, je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Aurum je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť usnadňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů. Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.
Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost koupit lehce tady a teď na našem webu v oblíbené sekci pánve. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této oblíbené rubriky snadno online! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Valdinox. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Valdinox Aurum Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm od výrobce se zárukou kvality Valdinox máte možnost pořídit momentálně na webu v akci. Nyní lze objednat jen za 379 Kč.