Velikonoční ratanové srdce s vajíčky Rosita, 23 cm

Dřevěný ratanový věneček s oranžovými vajíčky, kytičkami a zelenými lístky je pěknou velikonoční dekorací do každého interiéru. Je... více informací »
Velikonoční ratanové srdce s vajíčky Rosita
Značka: 4Home
218 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dřevěný ratanový věneček s oranžovými vajíčky, kytičkami a zelenými lístky je pěknou velikonoční dekorací do každého interiéru. Je...

Dřevěný ratanový věneček s oranžovými vajíčky, kytičkami a zelenými lístky je pěknou velikonoční dekorací do každého interiéru. Je vhodný na zavěšení i na stůl nebo komodu.
Tento exkluzivní produkt Velikonoční ratanové srdce s vajíčky Rosita, 23 cm máte možnost sehnat prostě tu na našem webu umístěný v rubrice žertovné předměty! Vyberte si akční kousky z této známé kategorie za výhodnou cenu! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele 4Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel 4Home vám může nabídnout velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento diskontní produkt Velikonoční ratanové srdce s vajíčky Rosita, 23 cm značky 4Home získáte zde teď v bezva akci. Akční cena již od 218 Kč.