Vigan Mammoth TM4V1

Multifunkční ponorný mixér se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni – mixuje, šlehá, hněte, pasíruje. Je vhodný k mixování... více informací »
Vigan Mammoth TM4V1
Značka: Vigan
1 099 Kč
DETAIL PRODUKTU
Multifunkční ponorný mixér se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni – mixuje, šlehá, hněte, pasíruje. Je vhodný k mixování...

Multifunkční ponorný mixér se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni – mixuje, šlehá, hněte, pasíruje. Je vhodný k mixování majonéz, krémů, omáček, polévek, nápojů, dětské výživy, zeleninových nebo ovocných koktejlů, pyré, vařeného ovoce a zeleniny, k přípravě šlehačky, bílkového sněhu, bramborové kaše, k přípravě lehkého i těžšího těsta, masové směsi a podobně. Technické parametry:

abnormálně tichý chod
2 základní rychlosti s pulzací, jedna s plynule nastavitelným, modře podsvíceným regulátorem otáček (5 rychlostí), druhá s funkcí turbo pro maximální výkon
velice jednoduchá manipulace při výměně nástavců
2 tlačítka pro rychlé uvolnění tyčových nástavců
snadné ovládání a údržba
ergonomicky tvarovaná rukojeť
nerezový tyčový nástavec vhodný i pro mixování horkých pokrmů
dvě šlehací a hnětací metly
pasírovací tyčový nástavec pro přípravu kaší, polévek a pyré
mixovací nádobka s odměrkou a víčkem o objemu 600 ml
provedení kombinace nerezu a kvalitního PVC
přívodní kabel 150 cm
závěsné očko
 napájení: 220-240V ~ 50/60 Hz
třída ochrany: II
rozměr výrobku bez obalu: 65 x 405 x 65 mm, rozměr výrobku s obalem: 185 x 130 x 280 mm Tento unikátní kousek Vigan Mammoth TM4V1 lze koupit rovněž na našich stránkách ve známé rubrice mixéry a šlehače! Mrkněte na zlevněné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Vigan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Vigan může nabídnout vysoce kvalitní zboží A tady je důkaz!

Výjimečný a žádaný produkt Vigan Mammoth TM4V1 s osvědčenou značkou Vigan můžete koupit u nás teď za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za 1 099 Kč.