AmbiaHome.cz

Vilac Set 3 kufříků

Tento vynikající výrobek Vilac Set 3 kufříků od našeho předního výrobce Vilac snadno najdete zrovna dneska za báječnou cenu! Akční cena již od 562 Kč.
EAN: 3048700077110
Vilac Set 3 kufříků
Ověřit dostupnost
Značka: Vilac
562

Set 3 rozdílně velkých kufříků vyrobených z kartonu. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius v tematice dopravy. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi. Hlavní vlastnosti:

ideální pro všechny poklady
malý kufřík: šířka: 16,5 cm, výška: 13 cm, hloubka: 8 cm
střední kufřík: šířka: 20,5 cm, výška: 13,5 cm, hloubka: 8,5 cm
velký kufřík: šířka: 25,5 cm, výška: 17 cm, hloubka: 9 cmDesign Ingela P. Arrhenius. Švédská umělkyně Ingela Peterson Arrhenius se narodila v roce 1967. Umění a design měly vždy místo v jejím životě a než začala její kariéra ilustrátorky, Ingela pracovala jako umělecká vedoucí ve Stockholmu. Poté studovala reklamní a grafický design na umělecké škole také ve Stockholmu. V roce 1992 začala podnikat jako ilustrátorka na volné noze a pracovala mezinárodně napříč reklamou, designem, nakladatelstvím… V minulosti vytvářela tiskové vzory pro tkaniny, tapety, papírnictví, také pracovala na obalech, produktovém designu, bytových doplňcích a hračkách. Její plakáty a designové hračky najdete po celém světě. Má vášeň pro retro styl, což je jasně vidět na jejich dílech a také v jejím nadšení pro typografii a barvy. Nyní žije ve Stockholmu s manželem a dvěma syny.