AmbiaHome.cz

Vivaldi Sada obývacího nábytku Tulia dub artisan/bílá

Tento kvalitní produkt Vivaldi Sada obývacího nábytku Tulia dub artisan/bílá od populárního výrobce Vivaldi jde získat momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Aktuálně výhodně za 8 339 Kč.
EAN: 5907763641387
Ověřit dostupnost
Značka: Vivaldi
8 339
Popis produktu

Sada obývacího nábytku Tulia bude perfektním doplňkem do interiéru zařízeného ve skandinávském nebo minimalistickém stylu. Za zmínku stojí, že stojící nábytek v sestavě Tulia je namontován na vysokých, bílých nohách, které mu dodávají lehkost. Sestava obsahuje tyto části: konferenční stolek, závěsný TV stolek, komodu a závěsnou polici.

Konferenční stolek je úhledný kus nábytku, u kterého můžete pohodlně trávit čas s přáteli nad šálkem oblíbené kávy. Je vybaven otevřenou policí a skříňkou uzavřenou dvířky, do které můžete schovat všechny předměty, které stojí za to mít po ruce, ale ne nutně na očích. Závěsný TV stolek je rozdělený do tří segmentů. Jedním z nich je otevřená police se speciálním otvorem pro kabely. Ostatní segmenty jsou uzavřené skříňky. Komoda je rozdělena na dvě části. Pravá, otevřená část nabízí tři otevřené police, zatímco levá, uzavřená část se skládá ze tří zásuvek. Posledním prvkem sestavy je jednoduchá, závěsná police, na kterou můžete vystavit dekorativní předměty nebo květiny.

Podívejte se i na další výrobky ze série Tulia.

Specifikace produktu:

Korpusy a čela z 16 mm laminované desky
ABS hrany – 0,5 mm
Zadní strana z 3 mm HDF desky
Základna ve formě kovových nohou s práškovým nástřikem
Rukojeti vyrobené z plastu

Rozměry:
TV stolek: Šířka: 140 cm, Hloubka: 30 cm, Výška: 18 cm
Komoda: Šířka: 100 cm, Hloubka: 41,6 cm, Výška: 75 cm
Konferenční stolek: Šířka: 90 cm, Hloubka: 51,6 cm, Výška: 38 cm
Závěsná police: Šířka: 140 cm, Hloubka: 20 cm, Výška: 12 cm