AmbiaHome.cz

Vivaldi Sada obývacího nábytku Tulia dub artisan/černá

Tento oblíbený kousek Vivaldi Sada obývacího nábytku Tulia dub artisan/černá od dodavatele s dobrým jménem Vivaldi lze získat momentálně v naši nabídce za super cenu! Momentálně v akci za 8 339 Kč.
EAN: 5907763641394
Ověřit dostupnost
Značka: Vivaldi
8 339
Popis produktu

Zařizujete si nový domov nebo jen přemýšlíte nad novou obývací stěnou? Právě tato vás jistě zaujme na první pohled. Její elegantní, ale přesto velmi dynamické zpracování se bude skvěle hodit do všech moderních interiérů.

Sestava se skládá z otevřené police, která se dá zavěsit na stěnu, police s úložným prostorem, TV stolku se zásuvkami a komody, pro ještě větší skrytí nežádoucích předmětů, které jsou vám na očích. Konferenční stolek je úhledný kus nábytku, u kterého můžete pohodlně trávit čas s přáteli nad šálkem oblíbené kávy. Je vybaven otevřenou policí a skříňkou uzavřenou dvířky, do které můžete schovat všechny předměty, které stojí za to mít po ruce, ale ne nutně na očích. Závěsný TV stolek je rozdělený do tří segmentů. Jedním z nich je otevřená police se speciálním otvorem pro kabely. Ostatní segmenty jsou uzavřené skříňky. Komoda je rozdělena na dvě části. Pravá, otevřená část nabízí tři otevřené police, zatímco levá, uzavřená část se skládá ze tří zásuvek. Posledním prvkem sestavy je jednoduchá, závěsná police, na kterou můžete vystavit dekorativní předměty nebo květiny.

Specifikace produktu:

Shrnutí produktů: TV stolek, komoda, konferenční stolek, závěsná police
Materiál: lamino, kov
Barva: černá, hnědá
ABS/PVC hrana: ano (0,5 mm)
Korpusy a čela z 16 mm laminované desky
Zadní strana z 3 mm HDF desky
Základna ve formě kovových nohou s práškovým nástřikem
Rukojeti vyrobené z plastu

Rozměry:
TV stolek: Šířka: 140 cm, Hloubka: 30 cm, Výška: 18 cm
Komoda: Šířka: 100 cm, Hloubka: 41,6 cm, Výška: 75 cm
Konferenční stolek: Šířka: 90 cm, Hloubka: 51,6 cm, Výška: 38 cm
Závěsná police: Šířka: 140 cm, Hloubka: 20 cm, Výška: 12 cm