AmbiaHome.cz

Vivaldi Vysoká skříňka HOFIS 111 cm bílá

Tento neodolatelný kus Vivaldi Vysoká skříňka HOFIS 111 cm bílá od výrobce se zárukou kvality Vivaldi jde nakoupit tady teď ve výhodné akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 645 Kč.
EAN: 5904804502225
Vivaldi Vysoká skříňka HOFIS 111 cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Vivaldi
4 645

Potřebujete do svého interiéru pořídit úložný prostor, který však bude zabalen v moderním hávu skříňky, která nabídne nejen nový moderní vzhled, ale také praktické a funkční vlastnosti. Skříňky je možné využívat kdekoliv, kde je to potřeba. Sáhněte po vysoké skříňce v nadčasovém bílém provedení, která se hodí do každé jedné místnosti a interiéru – industry, vintage, boho, minimalistického a mnoha dalších stylů.

Vysoká skříňka je vyrobená z moderní a pevné laminované desky, ze které je celý korpus. Dále se zde kombinují materiály PVC nebo HDF deska. Materiály nabízí také dlouhou životnost, kterou oceníte. Ať už si ji pořídíte do obývacího pokoje, ložnice, dětského či studentského pokoje, předsíně, kuchyně a mnoha dalších. Skříňka je rozdělena na celkem tři horizontální díly, které jsou rozděleny deskami na větší a menší prostor.

Každý díl disponuje prostorným místem, kam můžete uložit cokoliv, co potřebujete. Od jednotlivých kusů nádobí, suchých potravin, přes oblečení, sezónní kousky, knihy, dokumenty, úložné boxy, do kterých uložíte dětské hračky a podobně. Díky nim pak interiér vypadá čistě a uklizeně. Vše budete mít přehledně na jednom místě a díky elegantním a jemným liniím si ji zamilujete. Dvířka skříňky nevyčnívají což je přehledné a bezpečné.