Vopi Kusový koberec Roundaobout, 133 x 165 cm

Měkký a pohodlný koberec se spoustou budov a silnic je skvělým doplňkem do dětského pokoje a poslouží jako skvělá hračka i učební pomůcka.... více informací »
Vopi Kusový koberec Roundaobout
Značka: 4Home
959 Kč
DETAIL PRODUKTU
Měkký a pohodlný koberec se spoustou budov a silnic je skvělým doplňkem do dětského pokoje a poslouží jako skvělá hračka i učební pomůcka....

Měkký a pohodlný koberec se spoustou budov a silnic je skvělým doplňkem do dětského pokoje a poslouží jako skvělá hračka i učební pomůcka. Vaše ratolesti se zabaví na dlouhé hodiny. Koberec je střižen z metráže, proto se může vzor mírně lišit. Opakování vzoru je cca po 2 metrech. Tento akční výrobek seženete mimo jiné na webu v sekci koberce a koberečky! Nyní najdete akční zboží z naší sekce ve slevě! U zákazníků oblíbený výrobce 4Home dodává velmi kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento nejprodávanější výrobek Vopi Kusový koberec Roundaobout, 133 x 165 cm od skvělé a známé značky 4Home máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Právě lze objednat jen za 959 Kč.