Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15 m – Teracota

Zahradní půl-kolíková palisáda z kvalitního plastu. Palisáda je vhodným pomocníkem při zakládání záhonků, jednoduše oddělíte záhonky od... více informací »
Zahradní palisáda půl-kolíková
Značka: 4Home
329 Kč
DETAIL PRODUKTU
Zahradní půl-kolíková palisáda z kvalitního plastu. Palisáda je vhodným pomocníkem při zakládání záhonků, jednoduše oddělíte záhonky od...

Zahradní půl-kolíková palisáda z kvalitního plastu. Palisáda je vhodným pomocníkem při zakládání záhonků, jednoduše oddělíte záhonky od cestiček nebo trávníků. Možné také vytvoření různých tvarů záhonků. Jednoduchá instalace – obrubník se jednoduše zasune do půdy. Jedno balení obsahuje celkem 10 modulů. Výška palisády nad zemí je 14,5 cm.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15 m – máte možnost dostat ještě tady a teď na našem webu v rubrice pletiva a sítě. Připravili jsme oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za super ceny! To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky 4Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15 m - Teracota od dodavatele zboží 4Home snadno pořídíte u nás nyní skutečně levně! Nyní pořídíte od 329 Kč.